top of page
Szukaj
  • Bartłomiej Dmitruk

Safebox24 – podsumowanie 2020 roku i dalszy rozwój marki

Zaktualizowano: 19 kwi 2021

Dziękujemy :)


Jesteśmy z Wami już od ponad roku. Safebox24 to tradycyjna usługa w nowoczesnym wydaniu. Nasze obiekty przygotowujemy z ogromną starannością, dbałością o bezpieczeństwo, dyskrecję oraz profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Każdy skarbiec budujemy od podstaw w najnowszych technologiach, poddajemy certyfikacji, a ostatecznie ocenie naszych Klientów. Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy zaufali nam na początku naszej działalności i korzystają ze skarbca w Warszawie!


Budowa pierwszego obiektu Safebox24


Pierwszy obiekt skarbcowy budowaliśmy w 2019 roku, aby udostępnić nowoczesną usługę skarbcową od początku 2020 roku. I się udało. A w zasadzie nie udało się, tylko bardzo dobrze się do tego przygotowaliśmy. Obiekt przy Koszykowej 49A w Warszawie budowaliśmy od podstaw. Dzięki przychylności dewelopera, staranności projektu, rzetelności wykonawców oraz znakomitej jakości wykonania potwierdzonej ostatecznie certyfikacją Instytutu Mechaniki Precyzyjnej, uruchomiliśmy pierwszy nowoczesny skarbiec w Polsce. Był to jeden z nielicznych skarbców wybudowanych w Polsce w ostatnich latach, a na pewno jedyny o takim przeznaczeniu.


Otwarcie skarbca i pierwsi Klienci


Otwarcie obiektu cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Jako pierwszy prywatny operator skarbcowo-depozytowy w Warszawie mieliśmy bardzo dużo zapytań o usługę, która wywodzi się z sektora bankowego. Skrytka sejfowa czy skrytka depozytowa dla większości Klientów do tej pory była kojarzona jako skrytka bankowa. Klienci zadawali i zadają wiele pytań o bezpieczeństwo obiektu, bezpieczeństwo deponowanych rzeczy, zasady działania czy ubezpieczenie, w porównaniu do skarbca bankowego. Wszelkie wątpliwości Klientów rozwiewa wizyta w obiekcie – przejrzyste zasady współpracy oraz jakość oferowanej usługi nie mogą porównywać się z usługą oferowaną przez banki. Dzięki przygotowanej ofercie udało nam się zaprosić do współpracy wielu Klientów prywatnych oraz Firm.


Pandemia koronawirusa


Pandemia zweryfikowała wiele planów prywatnych i biznesowych każdego z nas. Dla skarbca Safebox24 był to czas wielkiego testu – okazało się, że nasz obiekt sprawdził się znakomicie, a wielu klientów zrozumiało, że dostęp do swojej skrytki sejfowej jest kluczowy w momentach kryzysowych, takich jak marcowy lockdown w Warszawie i w całej Polsce. Dostępność do skarbca 24 godziny na dobę, 365 dni w roku oraz brak potrzeby kontaktu z personelem obiektu po podpisaniu umowy były kluczowym czynnikiem, który przekonał naszych Klientów do wynajęcia skrytki depozytowej w naszym skarbcu. Okazało się, że skarbce bankowe, a nawet inni operatorzy prywatni, ograniczyli dostępność skarbców i realny dostęp do skrytki sejfowej. W przypadku wielu banków w Polsce Klienci czekali kilka tygodni na dostęp do swojej skrytki, bo oddział banku w pandemii był po prostu zamknięty.


Niezawodność i bezpieczeństwo przede wszystkim


Nasz skarbiec działał bezbłędnie przez cały rok i będziemy dla Państwa dostępni 24/7 w przypadku ogłoszenia kolejnego lockdown’u, stanu nadzwyczajnego lub innych sytuacji krytycznych. Niezawodność zastosowanych technologii takich jak biometria czy też automatyka i autonomiczność obiektu zyskały zaufanie wielu Klientów. Zastosowane rozwiązania pozwalają na znaczące podniesienie poziomu bezpieczeństwa, eliminują błędy ludzkie i pozwalają na stały monitoring wszelkich zdarzeń dla każdej skrytki depozytowej i całego obiektu.


Inwestorzy, NCBR i dalszy rozwój


2020 rok był też dla nas intensywny pod kątem planowania dalszego rozwoju firmy. Pozyskaliśmy dwóch inwestorów instytucjonalnych – fundusze VALUE FIZ oraz INVENTO CAPITAL. Fundusze, wraz z dofinansowaniem pozyskanym od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, zapewniły nam środki niezbędne do realizacji kolejnych obiektów skarbcowo-depozytowych w Polsce oraz prowadzenia prac badawczo-rozwojowych dotyczących automatyzacji rozwiązań skarbcowych. Dzięki pozyskanym środkom już wkrótce będziemy otwierać kolejne obiekty w wybranych miastach w Polsce.


Poniżej publikujemy najnowszy film prezentujący skarbiec Safebox24 w Warszawie oraz nasze usługi. Miłego oglądania!


Comentarios


bottom of page