top of page
Szukaj
  • Bartłomiej Dmitruk

Safebox24 przejął jeden z najstarszych prywatnych obiektów depozytowych - "24SEJF" we Wrocławiu

Miło nam Państwa poinformować, że z dniem 1 marca 2023r. Idealbox Sp. z o.o., będący właścicielem marki Safebox24, przejął jeden z najstarszych prywatnych obiektów depozytowych w Polsce - obiekt działający od wielu lat pod marką "24SEJF" we Wrocławiu.


Znakomita lokalizacja blisko centrum Wrocławia, ponadprzeciętne bezpieczeństwo, duży wybór skrytek depozytowych, miejsca parkingowe, dyskrecja oraz stały dostęp do obiektu 24/7, to główne zalety naszej nowej lokalizacji.


Obiekt oferuje skrytki depozytowe w wielu rozmiarach, pozwalające na deponowanie dokumentów formatu A4, gotówki, metali szlachetnych, dokumentów biznesowych, backupów danych oraz innych wartościowych lub wrażliwych przedmiotów.


Obiekt skarbcowo-depozytowy zostanie odświeżony i dostosowany do najwyższych standardów Safebox24. Nowa oferta skrytek depozytowych wraz z indywidualnym ubezpieczeniem brytyjskiej firmy Lloyd's Insurance oraz punkt odbioru metali szlachetnych Mennica.Online będą już wkrótce dostępne dla naszych Klientów.


O nas


Safebox24 to największy, niezależny operator skarbcowo-depozytowy w Polsce, oferujący skrytki depozytowe w nowoczesnych, certyfikowanych skarbcach wraz z indywidualnym ubezpieczeniem Lloyd’s Insurance S.A.. Obecnie Safebox24 oferuje usługi w skarbcach w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Szczecinie i Wrocławiu, a już wkrótce w Łodzi, Trójmieście i innych miastach w Polsce.


Nasze usługi skarbcowo-depozytowe są dodatkowo uzupełnione o ofertę Mennica.Online, nowoczesnego dealera złota i innych metali szlachetnych w postaci sztabek oraz monet inwestycyjnych. Oferujemy sprzedaż i dostawę metali szlachetnych na terenie całej Polski.


Więcej informacji o nas i oferowanych usługach znajdą Państwo na stronach www.safebox24.pl oraz www.mennica.online.

Comments


bottom of page