top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraJoanna Dmitruk

Co można przechowywać w skarbcu Safebox24?

Zaktualizowano: 12 wrz 2023

Usługa skrytki depozytowej w skarbcach Safebox24 znacząco różni się od tradycyjnej skrytki bankowej. Profesjonalne skarbce prywatne, takie jak Safebox24, dają możliwość przechowywania przedmiotów, które nie są dozwolone w bankach.


Gotówka

W odróżnieniu od skarbców i skrytek bankowych, w skarbcu Safebox24 można przechowywać gotówkę. Banki nie zezwalają na depozyt gotówkowy w skrytce bankowej, ze względu na fakt, iż chcą aby pieniądze były zdeponowane na koncie bankowym. Skarbce prywatne nie mają takich ograniczeń ani wymogów. Zgodnie z regulaminem możesz przechowywać w skrytce wartości pieniężne w różnych walutach.


Metale szlachetne

W skrytce depozytowej Safebox24 możesz zdeponować złoto i srebro inwestycyjne w postaci sztabek czy monet bulionowych, jak również inne metale szlachetne.


Wartości kolekcjonerskie

Skrytka depozytowa Safebox24 to odpowiednie miejsce do zdeponowania wartości kolekcjonerskich takich jak monety numizmatyczne, cenne kolekcje, pamiątki rodzinne i inne wartości kolekcjonerskie. Niezależnie od tego czy mają dla nas wartość realną czy też wyłącznie sentymentalną.


Broń użytkowa lub kolekcjonerska

Ciekawostką jest możliwość deponowania w skarbcu Safebox24 broni zarówno kolekcjonerskiej jak i użytkowej ale bez amunicji. Każdy z naszych skarbców posiada odpowiednią certyfikację w tym zakresie i umożliwi bezpieczny i zgodny z prawem depozyt broni.


Ważne dokumenty

Warto również rozważyć zdeponowanie poza biurem, domem lub mieszkaniem takich rzeczy jak ważne dokumenty np.: testament, akty notarialne, weksle, czy też ważne umowy. Każdy skarbiec Safebox24 jest odpowiednio przygotowany na takie zagrożenia jak pożar czy powódź, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo dokumentów.


Wrażliwe dane i kopie bezpieczeństwa

W przypadku firm warto rozważyć depozyt poufnych lub wrażliwych danych, kopii bezpieczeństwa, a także wartości intelektualnych stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa (trade secrets).


Ubezpieczenie depozytu

Profesjonalne skarbce prywatne w odróżnieniu od skarbców bankowych oferują wysokiej jakości polisę ubezpieczeniową dla deponowanych wartości. Safebox24 oferuje obecnie możliwość ubezpieczenia każdej skrytki depozutowej do limitu 500 tys. EUR, bez ujawniania zawartości. Polisa ta jest przygotowana przez jednego z najbardziej renomowanych ubezpieczycieli na świecie i jest polisą od wszelkich ryzyk. Daje to dodatkową ochronę i spokój ducha wprzypadku nieprzewidzianych zdarzeń.


O nas

Safebox24 to największy, niezależny operator skarbcowo-depozytowy w Polsce, oferujący skrytki depozytowe w nowoczesnych, certyfikowanych skarbcach wraz z indywidualnym ubezpieczeniem Lloyd’s Insurance S.A.. Obecnie Safebox24 oferuje usługi w skarbcach w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Szczecinie i Wrocławiu, Łodzi, a już wkrótce w Trójmieście i innych miastach w Polsce. Od niedawna oferuje swoje usługi również w Szwajcarii, w centrum Zurichu.


Usługi skarbcowo-depozytowe Safebox24 są dodatkowo uzupełnione o ofertę Mennica.Online - nowoczesnego dealera złota i innych metali szlachetnych w postaci sztabek oraz monet inwestycyjnych. Oferujemy sprzedaż i dostawę metali szlachetnych na terenie całej Polski.


Więcej informacji o nas i oferowanych usługach znajdą Państwo na stronach www.safebox24.pl, www.safebox24.com oraz www.mennica.online.
Comments


bottom of page