top of page
Szukaj
  • Bartłomiej Dmitruk

Skrytki depozytowe w skarbcach Safebox24 ubezpieczone przez Lloyd’s Insurance Company S.A.

Zaktualizowano: 13 mar

Miło nam Państwa poinformować, że w marcu 2022r. podpisaliśmy polisę ubezpieczeniową dającą możliwość ubezpieczenia zawartości skrytek depozytowych w skarbcach Safebox24 przez Lloyd’s Insurance Company S.A..Grupa Lloyd’s – lider rynku ubezpieczeń i reasekuracji


Lloyd’s to wiodący na świecie dostawca ubezpieczeń i reasekuracji, specjalizujący się między innymi w renomowanych skarbcach, gwarantujących wysoki poziom bezpieczeństwa.


Lloyd’s Insurance Company S.A. jest belgijską spółką zależną od Society of Lloyd’s i jest upoważniona do prowadzenia działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG). Firma Lloyd’s Insurance Company SA jest autoryzowana i regulowana przez Narodowy Bank Belgii i kapitalizowana zgodnie z zasadami Solvency II.


Lloyd’s Europe korzysta z siły finansowej Grupy Lloyd’s i ma ratingi finansowe na bardzo wysokim poziomie - AM Best (A „doskonały”), Standard & Poor’s (A+ „mocny”) i Fitch (AA- „bardzo silny”).


Indywidualne ubezpieczenie skrytki depozytowej Safebox24


Polisa Lloyd’s daje Klientom Safebox24 możliwość indywidualnego ubezpieczenia skrytki depozytowej do limitu ponad 2 miliony złotych, bez ujawniania zawartości skrytki. Taka konstrukcja polisy zachowuje całkowitą poufność depozytu Klienta i jego anonimowość wobec ubezpieczyciela. Daje również możliwość elastycznego wyboru limitu ubezpieczenia dopasowanego do oczekiwań każdego Klienta.


Polisa Lloyd’s to polisa typu „all risks” i ubezpiecza zawartość skrytki depozytowej od wszelkich ryzyk. Nieliczne wyłączenia obejmują np.: ryzyko wojny, którego nie ubezpiecza żaden ubezpieczyciel w Europie.


Polisa Lloyd’s obejmuje obecnie skarbce Safebox24 w Warszawie, Krakowie i Lublinie. Skarbce przeszły rygorystyczny audyt bezpieczeństwa i zostały pozytywnie ocenione przez ubezpieczyciela. Polisa będzie rozszerzana na kolejne obiekty skarbcowe, przygotowywane przez Safebox24 na terenie Polski.


O nas


Safebox24 to pierwszy, ogólnopolski, niezależny operator depozytowo-skarbcowy. W 2019 roku Safebox24, wybudował od podstaw nowoczesny, bezpieczny, certyfikowany skarbiec w Warszawie, z dostępem do skrytek depozytowych 24/7. W 2020 roku Safebox24 wybudował kolejny obiekt w centrum Krakowa - najbardziej nowoczesny, automatyczny obiekt skarbcowo-depozytowy w Polsce, również z dostępem do skrytek depozytowych 24/7. W 2022 roku Safebox24 przejął najstarszy prywatny skarbiec w Polsce – obiekt skarbcowo-depozytowy w Lublinie. Docelowo Safebox24 planuje otwarcie kilkunastu obiektów skarbcowo-depozytowych na terenie Polski i za granicą.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page