top of page
Szukaj
  • Bartłomiej Dmitruk

Dlaczego warto przechowywać złoto w profesjonalnych skarbcach oferujących skrytki depozytowe?
Złoto jest uważane za jeden z najbezpieczniejszych sposobów na inwestowanie swojego kapitału. Jednak, ważne jest również, aby zabezpieczyć swoje inwestycje i zminimalizować ryzyko kradzieży lub utraty. Właśnie dlatego warto przechowywać złoto w profesjonalnych skarbcach oferujących skrytki sejfowe. Oto kilka powodów, dlaczego warto to robić:


Bezpieczeństwo


Profesjonalne skarbce oferują wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki czemu można przechowywać swoje złoto bezpiecznie. W takim skarbcu są stosowane najnowsze systemy ochrony, takie jak monitoring, alarmy i systemy kontroli dostępu. Oznacza to, że złoto jest przechowywane w miejscu, które jest bardzo trudne do sforsowania lub ominięcia.


Prywatność


Wiele profesjonalnych skarbców oferuje prywatne skrytki sejfowe, co oznacza, że nabywca ma pełną kontrolę nad swoim złotem. Tego typu skrytki są najczęściej wynajmowane na określony czas i tylko właściciel ma klucz do sejfu. Oznacza to, że ​​nikt inny nie ma dostępu do skrytki bez zgody właściciela, co gwarantuje pełną prywatność.


Skalowalność


Profesjonalne skarbce oferują różne rozmiary skrytek sejfowych, co oznacza, że ​​nabywca może wybrać odpowiedni rozmiar w zależności od ilości przechowywanego złota. To oznacza, że ​​można skalować przechowywanie złota wraz z jego wzrostem, bez konieczności zmiany skarbca lub przenoszenia złota w inne miejsce.


Ubezpieczenie


Profesjonalne skarbce oferują ubezpieczenie dla przechowywanego złota. To oznacza, że ​​jeśli złoto zostanie skradzione lub uszkodzone, właściciel otrzyma odszkodowanie w ramach polisy ubezpieczeniowej. To daje dodatkową ochronę i spokój ducha w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.


Dostępność


Profesjonalne skarbce oferują dostępność do przechowywanego złota przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. To oznacza, że ​​można uzyskać dostęp do swojego złota w dowolnym momencie, gdy jest to potrzebne. W przypadku, gdy złoto jest przechowywane w innym miejscu, istnieje ryzyko, że nie będzie można uzyskać do niego dostępu w razie potrzeby, np. w sytuacji awaryjnej lub nagłej potrzeby sprzedaży.


Depozyt złota w skarbcach Safebox24


Safebox24 oferuje profesjonalny depozyt złota i srebra w skarbcach na terenie Polski. Zakres naszych usług to m.in:

  • certyfikowane, nowoczesne skarbce w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Szczecinie i Łodzi;

  • skrytki depozytowe w różnych rozmiarach,

  • ubezpieczenie skrytki depozytowej przez brytyjską grupę Lloyds Insurance do kwoty 500 tyś. EUR bez ujawniania zawartości,

  • profesjonalna obsługa i nielimitowany dostęp do skarbca 24/7 (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź).


O nas


Safebox24 to największy, niezależny operator skarbcowo-depozytowy w Polsce, oferujący skrytki depozytowe w nowoczesnych, certyfikowanych skarbcach wraz z indywidualnym ubezpieczeniem Lloyd’s Insurance S.A.. Obecnie Safebox24 oferuje usługi w skarbcach w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Szczecinie i Wrocławiu, a już wkrótce w Łodzi, Trójmieście i innych miastach w Polsce.


Nasze usługi skarbcowo-depozytowe są dodatkowo uzupełnione o ofertę Mennica.Online, nowoczesnego dealera złota i innych metali szlachetnych w postaci sztabek oraz monet inwestycyjnych. Oferujemy sprzedaż i dostawę metali szlachetnych na terenie całej Polski.


Więcej informacji o nas i oferowanych usługach znajdą Państwo na stronach www.safebox24.pl oraz www.mennica.online.Comentarios


bottom of page