top of page
Szukaj
  • Bartłomiej Dmitruk

Safebox24 przejął najstarszy prywatny skarbiec w Polsce - "Twój Skarbiec" w Lublinie

Zaktualizowano: 4 mar 2023

Miło nam Państwa poinformować, że z dniem 24 lutego 2022r. Idealbox Sp. z o.o., będący właścicielem marki Safebox24, przejął najstarszy prywatny skarbiec w Polsce - certyfikowany obiekt działający od wielu lat w Lublinie pod marką "Twój Skarbiec".Skarbiec mieści się w Lublinie przy ul. Kowalskiej 5 i jest pięknym obiektem tradycyjnym, uzupełnionym o nowoczesne technologie. Obiekt został przejęty wraz z budynkiem oddziału Citi Bank Handlowy w Warszawie i dostosowany do wynajmu skrytek sejfowych m.in. w oparciu o technologie firmy Gunnebo.Pomieszczenie skarbca do przechowywania wartości jest zgodne z rozporządzeniem MSWiA z dnia 7.03.2010 r., Dz.U. nr 166, poz. 1128. Klasa X wg PN-EN 1143-1 i uzyskało Certyfikat Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie. X klasa bezpieczeństwa zapewnia ponadprzeciętne bezpieczeństwo, uzupełnione dodatkowo polisą ubezpieczeniową dla każdej skrytki sejfowej.


Obiekt skarbcowo-depozytowy zostanie odświeżony i dostosowany do najwyższych standardów Safebox24. Nowa oferta skrytek depozytowych wraz z ubezpieczeniem oraz punkt odbioru metali szlachetnych Mennica.Online są już dostępne dla naszych Klientów.


O nas


Safebox24 to niezależny operator depozytowo-skarbcowy. W 2019 roku Safebox24, jako pierwszy operator w Warszawie, wybudował od podstaw nowoczesny, bezpieczny,certyfikowany skarbiec z dostępem 24/7. W 2020 roku Safebox24 wybudował kolejny obiekt w centrum Krakowa - najbardziej nowoczesny, automatyczny obiekt skarbcowo-depozytowy w Polsce z dostępem 24/7. Docelowo Safebox24 planuje otwarcie kilkunastu obiektów skarbcowo-depozytowych na terenie Polski.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page