top of page
Szukaj
  • Bartłomiej Dmitruk

Safebox24 przejął tradycyjny obiekt skarbcowy ze skrytkami depozytowymi w Szczecinie

Safebox24 konsekwentnie konsoliduje rynek skarbców i skrytek depozytowych w Polsce. W wybranych miastach przejmujemy istniejące lub budujemy nowe obiekty skarbcowe z ofertą skrytek depozytowych. Przykładem przejęcia istniejącego obiektu depozytowo-skarbcowego jest nasza nowa lokalizacja przy ul. Śląskiej 43A w Szczecinie. W centrum miasta, w pięknej kamienicy, znajduje się nowa lokalizacja Safebox24. Dwa skarbce w wysokiej klasie bezpieczeństwa wraz z powierzchnią biurową zostały przejęte po banku, wyremontowane i wyposażone w nowoczesne technologie.

Wysoka klasa bezpieczeństwa skarbców zapewnia ponadprzeciętne bezpieczeństwo fizyczne, uzupełnione dodatkowo polisą ubezpieczeniową Lloyd's Insurance dla każdej skrytki sejfowej w wybranych limitach, bez okazywania zawartości.


Pierwszy skarbiec oferuje skrytki depozytowe w wielu rozmiarach, pozwalające na deponowanie dokumentów formatu A4, gotówki, metali szlachetnych oraz innych wartościowych przedmiotów.


Drugi skarbiec oferuje możliwość zdeponowania wielkogabarytowych przedmiotów jak obrazy, dzieła sztuki czy dokumentacja firmowa.


Oferta skrytek depozytowych wraz z ubezpieczeniem oraz metali szlachetnych Mennica.Online są już dostępne dla naszych Klientów.

O nas


Safebox24 to niezależny operator depozytowo-skarbcowy. W 2019 roku Safebox24, jako pierwszy operator w Warszawie, wybudował od podstaw nowoczesny, bezpieczny, certyfikowany skarbiec z dostępem 24/7. W 2020 roku Safebox24 wybudował kolejny obiekt w centrum Krakowa - najbardziej nowoczesny, automatyczny obiekt skarbcowo-depozytowy w Polsce z dostępem 24/7. W 2022 roku Safebox24 przejął najstrarszy prywatny obiekt skarbcowy w Lublinie i rozpoczął budowę nowoczesnego skarbca automatycznego w Łodzi. Docelowo Safebox24 planuje otwarcie kilkunastu obiektów skarbcowo-depozytowych na terenie Polski.


Comments


bottom of page